اخبار العالم

لبنان | نصرالله: ارتش صهیونیستی به ارتش هالیودی تبدیل شده است


به گزارش "یونیوز"، سید حسن نصرالله " دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد :" ارتش اسرائیل به ارتش هالیودی تبدیل شده است

وی در سخنرانی مراسم عاشورایی ادامه داد:"پاسخ مقاومت به تجاوز پهپادی اخیر رژیم صهیونیستی به ضاحیه جنوبی لبنان نشان داد ارتش "افسانه‌ای و شکست‌ناپذیر" اسرائیل فقط در فیلم‌های هالیوودی شکست‌ناپذیر است، حزب‌الله ارتش صهیونیستی را مجبور کرده پنج تا شش کیلومتر از مرز‌ها دور شود. آشکارا و روشن اعلام می‌کنم اگر از این پس به خاک لبنان تجاوز شود، با پاسخ محکم و قوی ما روبرو خواهد شد.و سرنگونی پهباد صهیونیستی دیروز (دوشنبه) در حومه منطقه رامیه نشان داد که ما قدرت بازدارندگی خود را برای دفاع از کشورمان افزایش داده ایم

سید مقاومت اظهار داشت :" قراردادن نام مقاومت در لیست تحریمهای آمریکا جدید نیست ولی اتفاق جدیدی که در حال وقوع است بانکها و موسسه های لبنانی که اصلا رابطه به حزب الله نداشته یا موضع گیری سیاسی مقاومتی داشتند در لیست تحریم قرار گرفته اند و باید دولت لبنان از شهروندان خود در قبال این نبرد اقتصادی دفاع کند "
سید حسن نصرالله درپایان گفت :" به هر تجاوزی که علیه لبنان صورت بگیرد پاسخ مناسبی خواهیم داد و در این زمینه هیچ خط قرمزی نمی‌شناسیم. البته اینکه می‌گوییم هیچ خط قرمزی نمی‌شناسیم به معنای آن نیست که به قطعنامه ۱۷۰۱ پایبند نیستیم. ما بخشی از دولت لبنان هستیم و همچون دولت لبنان به این قطعنامه پایبندیم."

-سيد نصرالله

- دبیرکل حزب الله/ سيد حسن نصرالله